Хөдөө орон нутгийн нотариатчидын хаяг

Нотариатын үйлчилгээ.
Ажлын цаг:
Да-Ба: 9-18 цаг хүртэл
Бя: 10-17 цаг хүртэл ажиллана.
Утас: 9919-7193
Хаяг: Чингэлтэй дүүрэг, Барилгачдын талбайн урд талд Delta төв 1-1 тоот

ОРОН НУТГИЙН НОТАРИАТЧИДЫН нэрс, хаяг

 

Овог, нэр

Х/Б

Тамга дугаар

Ажлын байрны хаяг

Утасны дугаар

1. Архангай аймаг

1.

Дамдинсүрэн          Оюунхүү

Аймгийн төв

215

Архангай аймаг, Эрдэнэбулган сум 3-р баг 3/36-р байр 3-36 тоот

88111541 99846238

2. Баянхонгор аймаг

1.

Данаасүрэн

Эрдэнэханд

Аймгийн төв

22

Баянхонгор аймгийн төв ахуйн үйлчилгээний зүүн хаалга

88402920 99449182

2.

Бат-Эрдэнэ         Цацалсүрэн

Аймгийн төв

358

Баянхонгор аймгийн Баянхонгор сумын  1-р баг Голомт банктай байрны 2 давхар 205 тоот

99523679

3. Баян-Өлгий аймаг

1.

Татан

Зулай

Аймгийн төв

104

Баян-Өлгий аймаг, 5-р баг Төв хэсэг

9942333399428760

 

2.

Булан

Гүлжаукар

Аймгийн төв

265

 

Баян-Өлгий аймаг, Өлгий сум, 5-р баг төв талбайн зүүн хойд талд.

99146814

4. Булган аймаг

1.

Пүрэвдорж           Золжаргал

Аймгийн төв

385

Булган аймаг Булган сум 5-р баг Төрийн банктай байр 1 давхарт

99682964

2.

Дэлгэрбатаа           Нарангэрэл

Дашинчлэн сум

361

Булган аймгийн Дашинчлэн сум Тэмээн хөх ХХК-ийн байрны 1 давхарт

88023178

3.

Гантөмөр                Одгэрэл

Аймгийн төв

379

Булган аймаг, Булган сум, ЗДТГ байр 105 тоот

9925882196018821

5. Говь-Алтай аймаг

1.

Гончигсүрэн                Нямаа

Аймгийн төв

19

Говь-Алтай аймгийн Есөнбулаг сумын Цагдаагийн хэлтсийн урд

9981238993222350

2.

Баатар                         Нандин -Эрдэнэ

Аймгийн төв

355

Говь-Алтай аймгийн Есөнбулаг сум Оргил баг Батсуурийн гудамж Капитал банкны баруун хаалга 1 тоот

88062008

3.

Сүхбаатар                   Сайнбаяр

Аймгийн төв

360

Говь-Алтай аймгийн есөн булаг сум Харзат баг Хантайширын гудамж Хасбанкны ард

99918880

6. Говьсүмбэр аймаг

 

1.

Пүрэвсүрэн        Амаржаргал

Аймгийн төв

297

Говьсүмбэр аймгийн ЗДТГазрын байранд 1 давхарт

99033818

 

2.

Маньбазар          Амарнасаа

Аймгийн төв

359

Говьсүмбэр аймаг, Сүмбэр сум, 2-р баг 115-р байр, 1 тоот

9910480789941979

7. Дархан-Уул аймаг

1.

Дугар

Гантулга

Аймгийн төв

157

Дархан уул аймаг Дархан сум 11- баг 12-байр 49 тоот

99093504

2.

Шарав

Алтанцэцэг

Аймгийн төв

52

Дархан сум, 8-р баг, 17-р хороолол, 11-р байр, 1 давхарт, 47 тоот

 

99059796

3.

Дорждагва      Болорчулуун

Аймгийн төв

306

Дархан-Уул аймаг Дархан сум 15 баг Шинэ дархан ОУ-ын худалдааны төвийн 2 давхарт

99040030

 

  4.

Ядамдорж

Золжаргал

Аймгийн төв

156

Дархан сум 10 баг БиБиЭс ТВ-ийн байрны 1 давхарт

99283035

5.

Мянганбаатар Хишигбаатар

Аймгийн төв

376

“Дархан-Уул, Дархан, 13-р баг, “Эрдэнэс плаза” үйлчилгээний төвийн 2-р давхар”

99282318

6.

Ишдорж

Энхболд

Аймгийн төв

64

Дархан сум “Мөнгөн хөөс” ХХК-ний байрны 2-р давхарт

99373038 99043038

7.

Цэрэндорж

Энхтүвшин

Аймгийн төв

107

Дархан сум 5 баг 20-3-70 тоот

99099343

8. Дорноговь аймаг

1.

Лодой

Хишигшинэн

Замын-Үүд сум

115

 

Дорноговь аймаг Замын-Үүд 1-р баг Төрийн банк 2-р давхарт

99091735

2.

Болд

Гантулга

Замын-Үүд сум

351

Дорноговь,Замын- Үүд сум, 112-р байр 1 давхарт

99870099

3.

Цэдэнпилжээ Дарханбаатар

Аймгийн төв

333

Дорноговь аймгийн Сайншанд сумын 2 баг МАН-ын байр 115 тоот

99134547

9. Дорнод аймаг

1.

Цээжав

Сарангуа

Аймгийн төв

312

 

Дорнод аймгийн Хэрлэн сум 7-р баг “Дөрөөт” төв

99835723

 

2.

Дамдингомбо

Энхтуяа

Аймгийн төв

106

Дорнод аймгийн Хэрлэн сум 7-р баг 51-02 тоот

99901040 99587580

10. Дундговь аймаг

1.

Сэрээтэр

Энхээ

Аймгийн төв

313

 

Дундговь аймгийн Засаг даргын тамгын газрын 321 тоот

91598888

2.

Ганбат Мөнхсугир

Эрдэнэдалай сум

377

Дундговь аймгийн Эрдэнэдалай сум

99044753

11. Завхан аймаг

1.

Лувсансамбуу

Пүрэвжаргал

Аймгийн төв

16

 

Завхан аймгийн Улиастай сумын Жинст баг МАНамын хорооны байранд 15 тоот

99049062 98229062

2.

Доржготов

Гантөмөр

Аймгийн төв

160

 

Завхан аймаг Улиастай сум жинст баг Ахмадын хорооны байр

99468868 93036936

12. Орхон аймаг

1.

Дамдинсүрэн

Булга

Аймгийн төв

345

Орхон Баян-Өндөр сум Согоот баг төв Хаан банкны 1-р давхарт

99266300 88818180

2.

Буяндэлгэр

Алтансүх

Аймгийн төв

318

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Хүрэнбулаг баг,хуучин Мобикомын байр 2 давхар 201 тоот

99727297

3.

Бадарч

Байгал

Аймгийн төв

41

Орхон аймгийн төв Баян-Өндөр сумын Оюут баг Ачит холдингийн 2 давхарт

99145945, 70357308

4.

Түгж

Долгорсүрэн

Аймгийн төв

44

Орхон аймгийн төв Баян-Өндөр сумын Оюут баг Ачит холдингийн 2 давхарт

98129875,    70357308

5.

Дашзэвэг

Энхжаргал

Аймгийн төв

211

Орхон аймгийн Баян-Өндөр сумын Үйлчилгээний төв зүүн жигүүр

99363625, 99208430

6.

Батцэнд

Энхчимэг

Аймгийн төв

252

Орхон, Баян-Өндөр сум, Оюут 2-13-02

99184081

7.

Сандаг                    Цэгмэд

Аймгийн төв

320

Орхон аймаг, Эрдэнэт хот 5-р хороолол 1-р байр 32 тоот

99067240

8.

Жамсран           Цэрэндулам

Аймгийн төв

161

Орхон аймгийн ЗДТГ-н нэг цонхны үйлчилгээ

99367231

13. Өвөрхангай аймаг

1.

Адшаа

Тулга

Аймгийн Төв

110

Өвөрхангай аймгийн Хууль зүйн үйлчилгээний төв

99320810

2.

Балжинням

Пагамзав

Хархоринсум

111

 

Өвөрхангай аймгийн Хархорин сумын ЗДТГ-ын байр

99325959

3.

Адшаа

Дулмаа

Аймгийн Төв

163

Арвайхээр сум 5-р баг МАН-ын байр

99328866

14. Өмнөговь аймаг

  1.  

Нямжав

Хандмаа

Аймгийн төв

266

Өмнөговь аймгийн Даланзадгад сумын ЗДТГазрын 108 тоот

9904577589167777

  1.  

Агваан

Цэндоо

Аймгийн төв

18

Даланзадгад 3 баг Голомт банкны эсрэг талд

9902943370532584

  1.  

Эрдэнэхишиг          Шинэчимэг

Ханбогд сум

384

Өмнөговь аймаг Ханбогд сум “Иргэдийн хөжлийн төв” -ын 2-р давхарт 10 тоот

88071223

15. Сүхбаатар аймаг

1.

Баатар

Ариунзаяа

Аймгийн төв

269

Сүхбаатар аймаг Баруун Урт сум 7 баг Шарга зочид буудлын байр

99512727

2.

Ганхуяг

Дагиймаа

Аймгийн төв

329

Сүхбаатар аймгийн Баруун-Урт сумын 7-р баг Скайтел компанийн байр 1 давхарт

99870233

16. Сэлэнгэ аймаг

1.

Амарсанаа

Мөнхтуяа

Аймгийн төв

166

Сэлэнгэ аймаг Сүхбаатар сум 6 баг 22 байр

99043666

2.

Цэрэнсодном Алтанзогсоол

Шаамар сум

373

Сэлэнгэ аймаг, Алтанбулаг сум, 1 баг,  Алтан плаза төв 201 тоот /Түр тушаалаар Алтанбулаг суманд ажиллаж байгаа/

99170114

3.

Хаянхярваа         Бадамгэрэл

Аймгийн төв

347

Сэлэнгэ аймгийн Сүхбаатар сум Нутгийн захиргааны  03-р байрны 01 давхарт

9970279191004511

4.

Баттөмөр

Нандинцэцэг

Сайхан сум

332

Сэлэнгэ аймгийн Сайхан сумын 1-р баг 5-р байрны 31 тоот 

99521080

5.

Пүрэвдорж

Саранцэцэг

Мандал сум/

303

Сэлэнгэ аймгийн Мандал сумын 7 баг Төв Хаан банкны замын зүүн талд

99000438

6.

Рагчаа

Төгсбаяр

Аймгийн төв

118

Сэлэнгэ аймаг  Сүхбаатар сум 2 баг Нутгийн захиргааны 3-р байр

99497979

7.

Лэгцэг

Туяа

Мандал сум

331

Сэлэнгэ аймгийн Мандал сумын Тамгын газрын байр

99255445

17. Төв аймаг

1.

Чулуунбат

Наранцэцэг

Аймгийн төв

337

Төв аймгийн 1 баг МАН-ын байр 3 давхарт

9100283596652835

2.

Дэчин

Намбар

Аймгийн төв

168

Төв аймгийн Зуунмод сум 1-р баг Зуунмод сумын ЗДТГ-ын нэг цэгийн үйлчилгээний байранд

99088241

3.

Доржноров             Алтанчимэг

Жаргалант сум

381

Төв аймгийн Жаргалант сум 1 цэгийн үйлчилгээ

99309931

4.

Даваасамбуу               Гиймаа

Аймгийн төв

367

Төв аймгийн Зуун мод сум 1-р баг Худалдааны гудамж Улаан загалмайн байр 7 тоот

86704170

5.

Баттөмөр              Дэлгэрмаа

Заамар сум

362

Төв аймгийн Заамар сум ЗДТГ-ын 1 давхарт 3 тоот

99668390

6.

Мятав                       Мөнх-Оргил

Батсүмбэр сум

354

Төв аймаг Батсүмбэр сум ЗДТГ-ын 1 давхарт

99280601

18. Увс аймаг

1.

Жамба

Оюун

Аймгийн төв

35

Увс аймгийн Улаангом сум 3-баг МАН байр

99452222

2.

Лувсандагва

Пүрэвдорж

Аймгийн төв

170

Увс  Улаангом 3- баг ХААН банкны хажууд

88005555

3.

Намсан                              Төгсөө

Аймгийн төв

378

Увс аймгийн Улаангом сум 11-р баг 3-р байр 12 айлын орон сууц 1 давхарт 9 тоот

93124108

19. Ховд аймаг

1.

Магсар                        Алтанхүү

Аймгийн төв

382

Ховд аймгийн Жаргалант сум 1-р баг Голомт банкны байр

9927206899274518

2.

Мөнхдөө

Дэмбэрэл

Аймгийн төв

174

Ховд аймаг Жаргалант сум Орос 12 айлын орон сууц

9943933099540000 99236076

3.

Банзайдорж Сувданчимэг

Аймгийн төв

371

Ховд аймаг Жаргалант сум, Магсаржав баг, 60 айлын байрны 2-р орц 1 давхарт 14 тоот

8809811999868101

20. Хөвсгөл аймаг

1.

Хотмандал

Пүрэвдулам

Аймгийн төв

343

Мөрөн сум 8 баг Мөнгөн үсэг ХХК-ийн байрны 1 давхарт

9950867893082209

2.

Даваадорж Дандарбаатар

Аймгийн төв

374

Хөвсгөл аймаг Мөрөн сум 8-р баг, “Тамир” төвийн 1 давхарт

88619188

3.

Лувсанчүлтэм Отгонбаатар

Аймгийн төв

380

Хөвсгөл, Мөрөн сум 8-р баг. Улсын бүртгэлийн хэлтсийн зүүн талын байр. 1 давхарт

89230081

4.

Эрдэнэжаргал Отгонжаргал

Аймгийн төв

383

Хөвсгөл аймгийн Мөрөн сум, 8-р баг, “SB” төвийн 1 давхарт

99139489

21. Хэнтий аймаг

1.

Данзандорж

Оюунцэцэг

Аймгийн төв

39

Хэнтий, Хэрлэн, 4-р баг, А12-8

99569917

2.

Батсуурь           Оюунбилэг

Бор-Өндөр сум

386

Хэнтий аймгийн Бор-Өндөр сум Хот тохижилтын байрны 1 давхарт /ЗДТГ-ын ард талд/

99963191

3.

Жавзандулам Сайхантуяа

Аймгийн төв

176

Хэнтий, Хэрлэн, 4-р баг, ЗДТГ

99049001

 

Улаанбаатар хотын нотариатын газрууд

Ангилал